Hepimizin bildiği tek bir şey var ki, o da yılbaşına artık sayılı saatler kaldı. Bu yılbaşında etkinliğini evinde düzenleyecek olanlar için yılbaşı ağacı ve diğer yılbaşı süsleri ile evinizi nasıl dekore edebileceğiniz konusunda bilgilendirme yapacağız. Bu konuyu aslında daha önceden paylaşacaktık ancak, uzun bir araştırma yaptık ve sizlere görsel anlatım ile sade ancak bir o kadar da güzel görünen dekoratif bir manzara nasıl yaratabilirsiniz, bunu göstereceğiz. Öncelikle eviniz mekan olarak geniş ise, kutlama yapacağınız kişi sayısı fazla ise, evinizi istediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Ancak eviniz küçük ve gelecek kişi sayısı fazla ise, ortamı daraltmamak sizin için iyi olacaktır.

2019 Yılbaşı Süsleri denildiğinde akla ilk gelen Mint ve Lacivert Renkli süsler öne çıkıyor diyebiliriz. Neden bu kadar tercih ediliyor diye soracak olursanız, genel itibariyle ev dekoratif renklerinde açık renk kullanıldığı için bu belirttiğimiz renkle ile güzel bir kombin oluşuyor. Sadece açık renkli ürünlerden oluşan bir eve sahip olmanız gerekmiyor. Yukarıda eklemiş olduğumuz görselde, koyu renk bir koltuk takımına ile de lacivert süslerin çok yakıştığını görüyorsunuz. Bunun dışında eğer koyu renkli duvar renkleriniz varsa, rakamlı 2019 yılbaşı süsleri alarak duvarlarınıza neon renkli olması şartıyla asabilirsiniz.

Sadece evinizde değil! Eğer bir işletme sahibiyseniz ve yılbaşı için organizasyon yapacaksanız, farklı bir konsept ile müşterilerinizle yeni yıla ”merhaba” diyebilirsiniz. 2019 Yılbaşı süsleme fikirleri konumuzda önemli bir ayrıntıyla devam ediyoruz. Yukarıda da belirttiğimiz gibi eğlence mekanınızda etkinlik düzenleyecekseniz, mekanınızda olmazsa olmaz yılbaşı ağaçlarına fazlasıyla yer veriniz. Metrekaresi yüksek bir alan ise, ortamı daraltmayacak şekilde birden fazla ağaç kullanımı güzel olacaktır.

Aslında nasıl nasıl bir süsleme yapacağınıza karar vermek istiyorsanız, canlı örneklere bakabilirsiniz. Muhtemelen şuan çevrenizde bulunan alışveriş merkezlerinde yılbaşı süslemeleri tamamlanmıştır. Alışveriş merkezleri ya da diğer işletmelere giderek nasıl süsleme yaptıklarına bakabilir ve fikir alışverişi yapabilirsiniz. Canlı gözlemleme her zaman en iyi fikirdir. Bunun dışında bu ürünleri nereden alabileceğinize dair fikriniz yoksa, arama motoru üzerinden yani Google üzerinden detaylı arama yaparak bulunduğunuz konumda ki süs satışı yapan firmalara ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here