Bir furya esti gidiyor ki bayanların son zamanlarda çok fazla araştırdığı ve almak için detaylı incelediği çorap botlardan bahsedeceğiz. Peki, Çorap Bot Nasıl giyilir? Bu soruya tabi ki cevap vereceğiz ancak nedir bu çorap çizme? Öncelikle bu sorunun cevabını verelim. Şunu belirtmekte fayda var ki, 2017 yılında bazı dünyaca ünlü sanatçıların kullanmaya başladığı, 2018 yılı itibaren kış sezonunun gelmesiyle ülkemizde de fazlasıyla popüler bir ürün olmayı başardı. Ev dışında sıklıkla göreceğiniz bu ürünün çok fazla çeşidi var diyebiliriz. Bu ürün ile nasıl kombi yapılır? Hangi kıyafetlerle bu ürünü kullanabilirsiniz, bunlara da yazımız da değineceğiz.

Çorap Bot Nasıl Giyilir?

Aslında Çorap Bot kullanımı çok basit diyebiliriz. Bayanlar özellikle bu ayakkabı modeliyle çok rahat edecek diyebiliriz. Normal çorap giyer gibi bot ayakkabınızı giyip direk dışarı çıkabilirsiniz. Bu ayakkabı çeşidinin ileri zamanlarda topuksuz olanı da çıkacaktır.

Çorap Çizme ile nasıl kombin oluşturacaksınız sorusuna gelince, bu ayakkabı modeli, genel olarak her kıyafetiniz ile uyum sağlayabileceğiniz modellere sahip. Yani spor kıyafetler hariç, pantolon altı, casual kıyafetlerin altına rahatlıkla giyilebilecek ayakkabılar diyebiliriz. Tabi ki alacağınız Çorap Çizme ayakkabılar eğer desenli değilse spor hariç tüm kıyafetlerle uyum sağlamaktadır.

Eğer Spor Kıyafet Seviyorsanız!

O halde yazımızın devamı daha da rahat olacak diyebiliriz. Yukarıda gördüğünüz üzere topuklu ayakkabılardan oluşan çorap botları, çorap çizmeleri gördük. Bu bölümde ise spor kıyafetleriniz için kullanabileceğiniz rahat, spor çorap ayakkabılar ile nasıl kombin oluşur, bundan bahsedeceğiz. Yan tarafta görmüş olduğunuz model, gündelik hayatınızda, sosyal faaliyetlerinizde, sinemaya giderken, alışveriş yapmak için dışarı çıktığınızda kullanabileceğiniz bir kombini sergilemiş. Böyle bir kombini çorap spor ayakkabı ile tamamlamak isterseniz, şuan bir çok ayakkabı firması bu ürünlerde sizi tatmin edecek indirime girdi diyebiliriz. Ayakkabı dolabınızda böyle bir ayakkabıya neden daha önce yer vermediğinizi kullanmaya başladıktan sonra düşüneceksiniz. Bu yazımızda sizlere 2018 yılı bayan ayakkabı modası hakkında detaylı bilgi vermeye çalıştık. Bir sonra ki yazımızda ilginizi çekecek bir konuya değineceğiz. Bizi takip etmeyi, konularımıza yorum bırakmayı lütfen unutmayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here