Bizi özlediniz mi? Biz sizi gerçekten çok özeldik. Malum dört gün sonra artık yeni yıla yani 2019 yılına giriş yapacağız. Bizde düşündük ve 2019 Yeni Yıl Hediye fikirleri hakkında araştırma yapan ziyaretçilerimiz adına detaylı bir inceleme yaptık. Tabi ki paylaşacağımız hediyeler bayanları mutlu eden türden olacak. Yani bu konu bayan ziyaretçilerimizi değil de erkek ziyaretçilerimizi ilgilendiriyor. Eğer konumuz detaylı ilgi görürse, erkeklere ne gibi hediye alınır hakkında da bilgilendirme yapacağız. Bayanlar ne gibi hediyelerden hoşlanır? Sevgilinizin ya da eşinizin kriterleri nelerdir? Bütçe birlikte olduğunuz kişi için önemli mi? Bunları en azından bu konuyu okumadan önce bilmeniz ya da öğrenmeniz gerekiyor. Dilerseniz biz konumuza direk geçiş yapalım.

Bayanlar Hangi Yeni Yıl Hediyesinden Hoşlanır?

Ülkemizde yapılan sokak röportajlarında sorulan ”Sevgiliniz size ne tür hediye alsa hoşunuza gider” sorusuna bayanların %87 si, pahalı olmayan ama manevi olarak değer katacak, uzun yıllar kullanabileceği, mümkünse yanında taşıyabileceği hediyeleri seviyorlar. Örneğin, sevgilinize ya da eşinize kış ayında kullanabileceği deri kaliteli bir eldiven almanız her kış ayı geldiğinde, o ürünü kullanırken sizi anımsamasına neden olur. Genel olarak kişisel ürün almanızda fayda var diyebiliriz. Örneğin sevgilinize ev aksesuarı almanız onu çokta fazla memnun etmeyecektir. Tabi ki bu durum özel durumlar haricindedir. Örneğin, birlikte olduğunuz kişi yeni bir eve taşındıysa, evinde kullanılacak, ya da odasını güzel gösterecek bir biblo, yada saat alabilirsiniz.

Bayanlar Bu Üç Hediyeden Çok Hoşlanıyor

Hafta sonu ya da günü birlik Uludağ kayak merkezine gidebilirsiniz. Şu konuda emin olabilirsiniz ki, bundan 30 yıl sonra bile, şuan ki sevgiliniz, ya da eşiniz bu yıl başını unutamayacak. Hem ruhsal hem de bedenen, kendinizi ve birlikte olduğunuz insanı şaşırtmak güzel olacaktır. Şuan kış ayında olduğumuz için bu bölgeyi tavsiye ettik ancak, bütçenize göre farklı illere de gidebilirsiniz.

Bir diğer hediye önerimiz ise yılbaşında beraber olup eğlenebileceğiniz konsere gitmek olacak. Birlikte olduğunuz kişinin hayranı olduğu sanatçının yılbaşı organizasyonu ile ilgili konser bileti alabilirsiniz. Bu da yine birlikte olduğunuz insanı fazlasıyla mutlu edecektir. Gördüğünüz gibi 3 mükemmel hediyenin ikisi herhangi bir obje hediye değildi. Yaşanılması gereken anlar obje hediyelerden çok daha önemlidir. Eşinizin ya da sevgilinizin yılbaşı hediyesi olarak organize ettiğiniz tatil ya da konser bileti çok daha fazla önem arz edecektir. Etkinliğiniz de fotoğraf çekip o anı ölümsüzleştirmek bir bayan için çok önemlidir.

Son hediyemiz ise, bir bayanın en sevdiği aksesuar ürünü olan kolyeden geçiyor. Zarif bir kolye hediye ederek, karşınızda duygunuzu paylaştığınız insanı mutlu edebilirsiniz. Ancak bu durumda eşinizin zevkini ciddi anlamda iyi bilmeniz, ya da tahmin etmeniz gerekiyor. Onun sevmediği ya da beğenmediği bir hediyeyi almak, ilerleyen zamanda kullanmadığını görmek sizi mutlu etmeyecektir. Bu yazımızda da bayanlara yıl başı hediyesi ne alınır hakkında önerilerde bulunduk. Umarız size faydası olur. Bir sonra ki yazımızda sizleri bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here