Buna gerçekten inanıyor musunuz? İnanmanız gerek çünkü mutlu bir yaşam sürmek herkes gibi sizinde hakkınız öyle değil mi? 2018 yılı acısıyla tatlısıyla geride kalmak üzere. Hiç düşündünüz mü? Bu yıl içinde beni hangi olaylar üzerken hangi yaşadığım deneyimler mutlu etti diye? Belki psikolojik sınavlardan geçtiniz, belki de hayatınız boyunca geçirdiğiniz en mutlu yılı geride bırakacaksınız. İşte bu yazımızda sizlere Yeni Yıl 2019 nasıl güzel geçer bunun cevabını vermeye çalışacağız. Öncelikle kendinizi çok iyi tanıdığınızı düşünerek bu yazıyı yazacağız. Nelerden hoşlandığınızı ya da nelerin sizleri rahatsız edeceğini şüphesiz sizden daha iyi kimse bilemez. Ancak bilmeli! Sizi en az sizin kendinizi bildiğiniz kadar bilen çevreniz arkadaşlarınız olmalı. Bu yazıyı okuduktan sonra sessiz bir odaya geçin ve çevrenizdeki insanları düşünün.

Size zarar vereceğini düşündüğünüz insanları 2019 yılı itibariyle hayatınızdan mutlaka ama mutlaka çıkartın. Eğer en yakın arkadaşınız, çevreniz sizi olması gereken doğru yola sürüklemiyorsa, o halde onları da hayatınızdan çıkartın. Bu aralar nasıl mutlu olunur diye arabesk cümleler kullanılıyor. Aslında mutlu olmak sanıldığı kadar zor bir şey değil. Kendinizi mutlu edecek sosyal faaliyetlere katılmayı ihmal etmeyin.

Etkinlikler 2019 Yılında Neşenizi Yerine Getirecek

Konserler, tatiller, eğlenceli mekanlar! 2019 yılın ilk günlerinde önününzde ki bir yılın planlamasını yapmanız gerekiyor. Örneğin Temmuz ayında tatil için gidilecek oteller hakkında araştırma yapıp rezervasyon yapabilirsiniz. Sevdiğiniz sanatçıların bulunduğunuz ilde ki konserleri varsa bunları öğrenip biletinizi alabilirsiniz. Fark ettiyseniz, konserler her zaman 3-4 ay öncesinde açıklaması yapılır. Bunun nedeni ise konserde yer alacak katılımcıların o güne kadar hazırlanması istenir. İşte bu yıl içerisinde neler yapmak istiyorsanız, bunları yılın ilk günlerinde planlamanız, planlarınızı gerçekleştirmeniz, dolu dolu bir yıl geçirmenizi tetikleyecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here