Tercih Ettiğiniz Koku Sizi Temsil Ediyor mu?

0
88

Kozmetik alışveriş o kadar kafa karıştıran bir olaydır ki, çeşit fazlalığı nedeniyle belki de bize uyum sağlamayan ürünleri alıp kullanabiliyoruz. En Güzel Bayan Parfüm Hangisidir sorusu ya da çevremizde ki insanların öneriyle aldığımız veya araştırdığımız ürünler, kişiye göre farklılık gösterebiliyor. Bizimle ilgilenen satış danışmaları bu kategoriyle ilgili yeterince deneyim ve bilgi sahibi değilse, en azından sorularınıza net yanıt veremediğini düşünüyorsanız, kesinlikle alışveriş yapmamanızı tavsiye ederiz.Aksi takdirde ten kokunuza uygun bir parfüm tercih edememiş olur, buda hüsran dolu bir alışveriş deneyiminize neden olacaktır. Dilerseniz, nasıl bir parfüm seçeceğinize, hangi kriterlere göre seçim yapacağınıza değinelim.

Ten Renginiz Tercih Edeceğiniz Parfümde En Önemli Unsur!

Ten renginizin vücut kokunuza ya da vücudunuzun salgıladığı kokuya yön verdiğini biliyor muydunuz? Eğer esmer tene sahipseniz, yaz, kış fark etmeksizin Fresh yani biraz daha hafif kokular tercih etmenizde fayda vardır. Örneğin, feminen bir bayan iseniz, Chanel, Coco Mademoiselle parfüm ile mükemmel bir uyum yakalayabilirsiniz. Üstelik ten renginiz açık ton ise, gittiğiniz seminerlerde ya da özel davetlerde çevreniz tarafından fazlaca iltifatlara maruz kalabilirsiniz.

Bir bayanın yaşamında mutlu olmasını sağlayan nedenlerden birisi de çevrelerinden alacakları motivasyon ve iltifat sözleridir. Eğer size istediğiniz kadar iltifat gelsin istiyorsanız, o halde yapmanız gereken sizi özel hissettirecek ürünlerde iyi bir tercih yapmak olacaktır.

Orijinal Olmayan Parfüm Kullanmayın!

Bunu söylüyoruz ancak orijinal parfüm satan yerler çok fazla kampanya yapmıyorlar. Bundan doalyı da insanlar kaçak ya da sahte parfümler alıyorlar. Aslında ne kadar zararlı olduklarını size burada anlatmak isteriz ancak yazımızı bitirmeniz çok uzun sürecektir. Öncelikle merdiven altı üretim olduğu için kanser olmanızı tetikleyecek kimyasal maddelerin kullanıldığını bilmeniz gerekiyor. Sizlere üç gün veya beş gün kıyafetinizde ya da teninizde kalma garantisi verirler. Belki de haklılar ama kaçak parfümlerde kullanılan alkol, kıyafetlerinize yapışması için kullanılan yağlar, gerçekten sağlığınıza ciddi sorunlar çıkartabilir. Bizden size tavsiye şudur ki online olarak satış yapan kurumsal kozmetik firmalarını takip edip, indirimli parfüm kullanmanızdır. Kendine değer vermeyi her şeyin senin için olduğunu sakın unutma!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here