Artık yaz aylarına veda etmeye yaklaşıyoruz. Gönül ister ki, yaz ayları biraz daha uzun sürsün ancak kış aylarını seven sevgili okurlarımıza da hak vermek gerek! Bugün Son Bahar Kıyafet Modası hakkında kısa ve öz bir anlatım yapacağız. Sitemiz genel olarak bayanlara yönelik bir site olduğu için bazı örnekler vermek istiyorum. Bazen öyle sıcaklar oluyor ki, insan üzerindeki kıyafetleri çıkartıp o şekilde dolaşmak istiyor. Tabi ki bunu sadece içimizde yapmak istiyoruz ve reel yaşama maalesef aktaramıyoruz. Siz hiç yaşadığınız şehrin çarşısında bikini ile dolaşan bir bayan gördünüz mü? İşte normalde erkekler bayanları bu kadar rahatsız etmese, bayanlarda özgürce giyinip dolaşsa olmaz mıydı? Sanırım olmazdı. Bende düşündüm de bu son söylediğim saçma gibi geldi.O halde son bahar aylarında kıyafet seçimlerinizde nasıl bir yol izlemelisiniz? Gelin bunu konuşalım.

2018-2019 Yılı Sonbahar – Kış Modası Nasıl Olacak?

Aslında bunun cevabı bir kaç ay önce, yani şubat ayında New York moda haftası adıyla düzenlenen defilede verilmişti. Bir çok kişi 2019 New York Moda Haftası Ne Zaman diye araştırma yapıyorlar. Muhtemelen bu yıl ki moda defilesini pek beğenmemiş olacaklar. Dünyanın en ünlü giyim koleksiyoncuları ve moda tasarımcıları bu defilede genel olarak canlı pembe renk tonlarına, soluk renk tonlarına ağırlık vermiş diyebiliriz.

Sizin için sadelik ön plandaysa, sonbahar ve kış döneminde genelde sade modeller ön planda olacak diyebiliriz. Özel gecelerde saten ve soluk kumaşlı elbiseleri sık sık göreceğiz, diyebiliriz.

Renkli Çorapları Sever misiniz?

Son dönemlerde erkek bayan fark etmeksizin, renkli çorapları bir çok kişide görmeye başladık. Öyle bir sezona giriş yapıyoruz ki, Renkli Çorap Nerede Satılır diye arayış içerisine gireceksiniz. Öyle ki yılın bu aylarında bizi sıcak tutacak renkli çoraplarla kombin yapacağımızı iletmek isteriz. İlerleyen günlerde renkli çorapları nerelerde bulabileceğinize dair bilgilendirme de yapmayı düşünüyoruz.

Tabi ki sadece bunlarla sınırlı değil yenilikler! Rengarenk ekoseli takım elbiseler, vurgulu balenler, pofuduk montların tekrar moda olduğuna şahitlik edeceğiz. Eğer şişme mont tercihi kullanmak istemiyorsanız, kürklü kol detayı olan montları da tercih edebilirsiniz. Daha fazla detaylı bilgi için bizi takip etmeyi, sitemize uğramayı lütfen unutmayınız. Bir sonra ki yazımızda görüşmek temennisiyle. İyi günler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here