Yaz sezonunu sonunda bitirdik diyeniniz çok azdır, biliyoruz ancak gerçeklerle yüzleşmenin, özellikle kış aylarını sevenler için evinizi sonbahara nasıl hazırlamalısınız? Küçük dokunuşlarla sonbahar trendleri nelerdir? Bunun hakkında bilgilendirme yapacağız. Bilinmelidir ki, her mevsim evlerde dekorasyon değişikliği yapmaya gerek yok. Ancak bazı önerilerimiz olacak ki, hava şartlarına göre önerilerimizi uygulamanız yararınıza olacaktır. Son bahar aylarında hava kirliliği yavaş yavaş başlıyor diyebiliriz. Kasvetli havaların yavaş yavaş geldiği bu dönemde açık renkli ürünleri, içimizi açar diye kullanmamamız gerekiyor. Aslında eğer sonucuna katlanırsanız tabi ki kullanabilirsiniz. Örneğin açık renkli perdeniz, sonbahar kış aylarında daha çok kirlenecektir. Bunun nedeni ise yukarıda da belirttiğimiz üzere kirli hava neden olacaktır.

Hem kir göstermesin hem de canlı olsun isteğinize özel olarak bazı renkler belirledik. Mesela bordo renk çok karamsar bir renk olmadığı için aksesuarlarınızı ve çok çabuk kirlenecek olarak ürünlerinizi bordo renklerden yana kullanabilirsiniz. Yine zenginliği ifade eden bordo renk tonunu da tercih edebileceğinizi lütfen unutmayınız. İçinizi daraltmayacak bu renk tonlarında saten perdeler kullanabilirsiniz.

Yanda gördüğünüz görselde kirli beyaz yani krem renk tonlarının ağırlıklı olduğu bir dekorasyon görüyoruz. Sonbahar aylarının gelmesiyle birlikte evinizde ki yazlık halı,perde veya diğer aksesuarları değiştirebilirsiniz. Bir çok kişi için ne gerek var böyle bir şeye denilebilir. Ancak dekorasyona karşı büyük ilgisi olan kişiler için bu öneriler kaçmaz diyebiliriz. Üstelik eğer temizlik konusunda çok hassas bir bayan iseniz, bu yazımız sizlere iyi bir yol gösterici olacaktır. Kısacası bugün sizlere bu dönemde evinizde küçük dokunuşlar yaparak nasıl bir değişim yapabileceğinize dair örnekler gösterdik. Dekorasyon ile ilgili daha fazla araştırma yapmamızı isterseniz lütfen yorum kısmında bunu bizlerle paylaşınız. İyi günler dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here