Biz bayanlar olarak kullandığımız kıyafetlere genel olarak çok dikkat ediyoruz. Eksiksiz bir görünüm için kullandığınız kıyafet üzerine aksesuar seçimi nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, bu yazımız tam da size göre! Dilerseniz konumuza detaylı olarak geçiş yapalım. Öncelikle ten renginiz kullanacağınız kıyafetler için çok önemli bir unsur diyebiliriz. Eğer esmer bir tene sahipseniz, kullanacağınız kıyafet ve aksesuarlar beyaz ve beyaz tonajlarında yani açık renkte olmalıdır. Ancak normal bir ten rengine sahip iseniz, o halde koyu tenli aksesuarlar kullanmanızı tavsiye ederiz. Örneğin önümüzde bir kış sezonu var ve kış sezonunu baz alarak size nasıl bir aksesuar seçimi yapacağınızı anlatalım.

Metal Aksesuarlar Kış Aylarında Popüler Olacak

Kış aylarında özellikle balıkçı yaka dediğimiz boğazlı triko ve kazaklarının üzerine uzun ve metal kolyeler, bileklikler takmanız güzel bir görünüm kazandıracaktır. Tabi yukarı da belirttiğimiz üzere, moda olan aksesuarlar değil de size yakışan aksesuarları kullanmanızın daha doğru olduğunu belirtmek isteriz.

Genel olarak kısa boylu bayanlara göre uzun boylu bayanların uzun kolyeler takması daha güzel bir görünüm sağlar diyebiliriz. Kısa boylu bayanlar ise, kullandıkları kıyafetleri çok geride bırakmayacak, zarif takılar kullanabilirler. Tabi kış ayından örnek veriyoruz ancak, yaz ayında da neler yapılması gerektiğinden kısaca bahsedelim.

Yazın Abartısız Aksesuar Kullanın

Yaz ayı denilince bildiğiniz gibi rahatlık göz önüne çıkıyor. Genel olarak salaş kıyafetler kullandığımız için, ilgi çekecek çok kaliteli olmasına gerek duymadığımız aksesuarlar tercih edebiliriz. Aksesuar konusunda yaz aylarında olmazsa olmaz tabi ki gözlüktür. Eğer yüz hatlarınıza en uygun gözlük seçimini yaparsanız, diğer aksesuar ve kıyafetlerinizle çok güzel kombin oluşturabilirsiniz. Yüz hatlarınıza uygun gözlük modelleri hakkında bilgi almak isterseniz, sitemiz üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Şunu belirtmek isteriz ki kullanmaktan sıkılmayacağınız, en azından sıkılmayacağınızı düşündüğünüz, size pozitif düşünceler katan bileklikler ve kolyeler kullanmanızı tavsiye ederiz. Değerli taşlardan oluşan bu takıları kullanmak sizlere iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Takı dışında son bahar ya da ilk bahar aylarında desenli kıyafetiniz üzerine sade bir şal, sade bir kıyafetiniz üzerine de desenli bir şal alarak kombin oluşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here