Bir bayanın mutlaka yanında bulundurması gereken aksesuarlar nelerdir? Kimisi takı aksesuarlarını düşünmeye başlarken asıl yanında bulundurması gereken aksesuar, çantalardır. Eğer çantanız gerçekten şık ve gösterişli ise, belki bir erkeği etkileyemezsiniz ancak, hemcinslerinizi kıskandırmak konusunda çok büyük etki yaratabilirsiniz. Çantanın da en az takı kadar etki gördüğünü lütfen unutmayınız. Erkekler özel bir günde kullandığınız takıya ya da çantanıza tabi ki bakmazlar. Ama kadınlar hemcinslerini başta aşağıya tek tek inceledikleri için kullandığınız ürünler hakkında mutlaka kendi içlerinde yorumda bulunacaklardır. Kış sezonunda çevrenize kullanacağınız aksesuar ve çantalarla nasıl en çok konuşulan bayan olursunuz? Gelin sizler için derlediğimiz çanta modellerine göz atalım.

Püsküllü Çantalar Bu Sezon Moda!

Eğer çanta ihtiyacınız varsa, bunu kesinlikle püsküllü çantalarla karşılamalısınız. Yani ilk tercihiniz püsküllü çanta olmalı! Bildiğiniz üzere 2016-2017 yılında trend olan bu model, bu yıl yani 2019 yılına girmemize çok kısa bir süre kala tekrar moda olmaya, defilelerde kış kreaksiyonlarında tekrar kullanılmaya başladı. Ünlü çanta firmaları tarafından tekrar tasarlanan püsküllü çantaları raflarda yerini aldı. Hareketli kıyafetleriniz yanı sıra gündelik hayatta da çok rahat kullanabileceğiniz bu modeli bu yıl sıklıkla göreceğiz.

Casual ve İşlemeli Çantalar

Yine ara kombin yani ne çok spor ne de çok klasik olan çantalar bu yılda çok tercih edilecek gibi görülüyor. Zarifliği seven bayanlar, işlemeli ve yarı klasik çantaları kullanarak kombin oluşturabilirler. Yan tarafta görmüş olduğunuz görselde işlemeli yarı klasik bir çanta yer alıyor. Bu tarz çantaları tercih ederek, sizde modaya ayak uydurabilirsiniz. Tabi ki her şey aksesuar ürünleri ile değil. Eğer gösterişli bir birey olmak istiyorsanız, kıyafetlerinizle aksesuarlarınız uyumlu olmalıdır. Spor bir kıyafete örneğin böyle bir çanta kullanmanız uyum sağlamayacak, doğal olarak kötü bir görünüm ortaya çıkaracaktır.

Yazımızda belirttiğimiz üzere bu yıl hem püsküllü hemde yarı spor olarak tabir edebileceğimiz casual çantalar moda olacak. Örgü tasarımlı çantalar da yine tercih edilecekler arasında diyebiliriz. Özel günler yine kullanabileceğiniz yeni sezon portföy çantaları hakkında bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak fikir edinebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here