Ana Sayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, sitemizin amacı ülkemizde sanal ortam üzerinden merak edileni detaylıca araştırıp doğru olanı ziyaretçiye sunmaktır. Erkekler ya da bayanlar gibi bir ayrımımız kesinlikle yoktur ancak, sitemizin hizmet kategorisi bayanlar üzerinedir. Siz değerli erkekler! Eşinizin yaşadığı problemler ya da sitemiz içerisinde dikkatinizi çeken herhangi bir konuyu okuyabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Uzun zamanıdır bu sitenin kurucusu olarak, bu alanda hizmet veren sitelerin olmadığını ya da gerçekten bilinçsiz sitelerin olduğunu fark ettim. Kendim Tıp Fakültesi üçüncü sınıf öğrencisiyim ve bayan arkadaşlarımla böyle bir projeyi hayata geçirmeye karar verdik.

Şunu bilmenizi isteriz ki, bu site üzerinde paylaşılan her bilgi, diğer platformlarda detaylı olarak araştırılmış ve üzerine yazılmış konulardır. Bu iste üzerinden sizlere bazı tavsiyelerde bulunabiliriz ancak, verdiğimiz tavsiyelerin hayatınıza iyi ya da kötü anlamda nasıl etki edeceğini bilemeyiz. Bu yüzden verdiğimiz vereceğimiz tüm tavsiyelere katılmak sizin kararınıza kalmış bir durumdur. Hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz, lütfen sitemiz üzerinde ki iletişim bölümünden bizimle iletişime geçiniz.

Unutma, Senin İçin buradayız!