Gizlilik Politikası

Sitemiz içeriklerine göz atmadan önce gizlilik prosedürlerimiz hakkında detaylı olarak bilgi almanızı, olası yaşanacak problemlerde veya ziyaretçilerin hak sahibi olacağı konuları öğrenmesini tavsiye ediyoruz.

www.seninicin.net Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına sayglı olmayi amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanimlanan haber, video ve resim içeriği erişimi sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.. Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldir. prensibini benimsemiştir. Site içeriğindeki, haberler kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Telif hakkı olan haber, resim, video siteleri ve şahıslar. Telif hakkı olduğu içeriği, iletişim linki ile bize ulaştıktan sonra, ilgili olan içerik 3 gün içinde siteden kaldırılır.
 
DISCLAIMER: Our site, law, law, copyright and personality rights has aimed sayglı execute. Our site, defined in Law No. 5651 news, video and image content has been serving as the access provider. According to relevant laws, add the site management has timed out, news, videos and pictures to check there is no obligation. For this reason, our site. Is fit and stay. adopted the principle. The site content, news and resources by showing videos are published. In copyright news, pictures, video sites, companies and individuals. Copyrighted content, communication link with us then, that is associated with the content will be removed from the site within 3 days.