Yeni evlenmiş bir çift, ya da evlilik için bekarlığın son demlerini yaşayan sevgililer, bunların dışında evlilikte master yapmış çiftler evlerinde yenilik yapmak istiyorlarsa bu yazımızı okuyup fikir almalarını tavsiye ederiz. 2018 Ev Dekorasyon Tasarımları hakkında arayış içerisinde olan ziyaretçilerimize şunu belirtmek isterim ki, bu yazımızda sizlere neler almanız gerektiğinden çok hangi renk tonlarının uyum sağlayacağı hakkında, hangi renklerin moda olduğu ve uzun yıllar modasını kaybetmeyeceği hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Tabi ki öncelikle maddi olanaklarınızı gözden geçirmeniz gerekiyor. Sizlere çok pahalı olmayan veya sizi zorlamayacağını düşündüğümüz fikirleri ileteceğiz. Yazımızın bir kılavuz olmak yerine bilgilendirici olmasını tercih ettik. Hadi başlayalım;

Ev Dekorasyon Fikirleri

Öncelikle evinizi henüz tutmadı iseniz, ilk önerimiz, evinizde en çok vakit geçireceğiniz odanın büyük olmasını ve seçim yapacağınız renklerin sizi karamsarlığa değil, ferahlığa sürüklemesini sağlamalısınız. Televizyon programlarında ya da ev içi oynanan dizilerde genelde koyu renkli detayların bulunduğu odalara tanıklık ediyoruz. Şunu ifade etmek isteriz ki, bir dizi yada film çekilirken, ortam kusursuz ışıklandırılıyor. Yani eğer dizilerde ki gibi bir eve sahip olsanız, mutlaka hayal kırıklığına uğrayacaksınız dır. Bundan dolayı, ev dekorasyon fikirleri alırken uzun süre vakit geçireceğiniz odanızda günün yorgunluğunu atmanıza sebep olacak, ferah renkler kullanmanızı tavsiye ederiz. Tabi ki sadece bununla sınırlı kalmayacak.

Kendin Yap Fikirleri

Aslında bakıldığında rahat ve sizi çok fazla yormayan bir iş hayatınız varsa, evinizde eşiniz ile birlikte farklı uğraşlarla vakit geçirmeyi seviyorsanız, evinizde kullanacağınız objeleri kendiniz yapabilirsiniz. Tabi ki evde bir buzdolabı yapın demiyoruz ancak, bir tablo veya bir biblo, tarafınızda tarifleri alınarak yapılabilir. Kendin yap fikirleri ile el yapımı ürünlere el atabilir ve belkide daha önce kendinizde fark etmediğiniz yetenekleri görebilirsiniz. Bununla ilgili olarak sanal alem üzerinden araştırıp bulabileceğiniz, tariflerini alabileceğiniz belki de yüzlerce site bulunuyor. En azından denemek başarılı olmanın yarısıdır diye düşünmeden geçmeyelim. Sizlere bu yazımızda Ev dekorasyon Tasarımları hakkında ve neler yapabileceğiniz hakkında kısa bir bilgilendirme yaptık. Bir sonra ki makalemizde görüşmek dileğiyle.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here