Malumunuz yaz ayları kış aylarına göre daha renklidir. Gerek hava şartları gerekse kullandığımız ürünler daha canlı ve iç açıcıdır. Bu yazımızda Dolabınıza Renk Katacak Sonbahar Kıyafetleri Nelerdir? İşte bu soruya detaylı olarak cevap vereceğiz. Bilmeniz gereken bir şey var ki, toplumda kış aylarında koyu renk kıyafetlerin kullanılması düşüncesi tamamen yanlıştır. Ten renginize ya da ayna karşısına geçtiğinizde size çok yakışan her renk tonunu kış aylarında kullanabileceğinizi lütfen unutmayınız. Renk skalası göz atmak mevsimlere göre tabi ki seçilmelidir. Örneğin yaz aylarında koyu renkli kıyafetler kullanmak sizi rahatsız edebilir. Ancak kendinize koyu renkli kıyafetler yakıştığını düşünüyorsanız, yaz ayalarında çok fazla güneş altında durmanız tavsiye edilmez. Kış aylarında da hava kirliliği nedeniyle, kıyafetlerinizin çok çabuk kirlenmesi bu düşünceye neden oluyor olabilir.

Kaba Kıyafetler Yerine Zarif Kıyafetler Tercih Edin!

Sonbaharın gelmesiyle birlikte havaların soğuması, ister istemez kalın kıyafetler kullanmamıza neden oluyor. Özel bir gün için kıyafet arayışı içerisindeyseniz zarif kıyafetler tercih etmek en öneimli fikriniz olsun. Genel olarak fazla detaylı kıyafetler tercih etmemenizi tavsiye ederiz. Spor ağırlıklı bir yaşamınız varsa, bu kış sizleri çok güzel ürünler bekliyor diyebiliriz. Büyük font baskılı kalın sweetler reyonlarda yerini alacak diyebiliriz. Yine alt kategori yani alt grup tercihlerinde de bu kış çok farklı ürün göreceğiz dersek yanılırız. Genelde tayt tarzı deri ürünler moda olacak. Salaş bir kazak ve altına deri tayt sıklıkla göreceğimiz kombineler arasında yer alacak diyebiliriz.

Rahatınızı Bozmanıza Gerek Yok

Yaz aylarında ince, askılı, kıyafetler, şortlar kısacası, tenimizin güneş ile en fazla temas ettiği dönemde ne kadar rahat oluyoruz, öyle değil mi? Yaz ayının bitmesiyle kalın kıyafetlerin üzerimizde oluşturduğu ağırlık ise çekilecek gibi değil. Ancak henüz böyle bir hazırlığa gerek yok. Yine sizi çok yormayacak kalınlıkta kıyafetler kullanabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın ki, hava şartları çok çabuk değişebiliyor. Eğer bir aracınız varsa, bagaj bölümüne mini bir dolap yapabilirsiniz. Kısa kollu kıyafetleriniz, şemsiye, yağmurluk gibi kıyafetleri arabanızda bulundurmanız durumunda sıklıkla değişen hava şartlarına ayak uydurabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Hangi kıyafetler sonbahar aylarında rahat kullanılır? Bu soruya detaylı olarak giriş yaptık. Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere diyor, mutlu günler diliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here