Biz kadınların kuşkusuz en çok sevdiği etkinlik, kuşkusuz alışverişlerdir. Eğer bu yazıyı bir an önce okursanız, henüz süper cuma etkinliğini kaçırmadınız demektir. Evet, Süper Cuma, Muhteşem Cuma, Kara Cuma olarak da bilinen yılının sadece bir günü yapılan büyük indirim etkinliği dün yani 23-11-2018 tarihinde gerçekleşti. Bu etkinlikten haberdar olmayan veya yeni haberi olan kişiler üzülmesin çünkü, çoğu firma kampanyalarını pazartesi gününe kadar devam ettirecek. Kıyafetten, elektroniğe, dekoratif ürünlerden beyaz eşya ürünlerine kadar hemen hemen her sektörde büyük ya da ufak indirimler bulunuyor. Bu yazımızda sizlere özellikle internet üzerinden nerelerden indirim yapabileceğinize değineceğiz. Hazırsanız başlayalım.

Kıyafet Alışverişleriniz için Trendyol’a Bakmayı Unutmayın!

Bir çok firmayla anlaşması olan trendyol Efsane Günler adıyla indirim kampanyasını başlattı. Çoğu tekstil firması trendyol üzerinden %50 + %35 gibi büyük indirimlere girdiler. Bu internet sitesi üzerinden 20-25 tarihleri arasında anlaşmaları markalarını indirimlerine ulaşabilirsiniz. Tabi ki yoğun ilgi olmasından dolayı ürünlerin bedenleri çok çabuk tüketiliyor. Eğer Trend yol mobil uygulamasını indirirseniz, stok yenileyen markaların bildirimlerini alabilir, hızlıca göz atıp indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Elektronik ihtiyaçlar için Hepsi Burada İyi Tercih!

Eğer elektronik alışveriş ihtiyacınız varsa, hepsi burada tamda aradığınız yer diyebiliriz. Çoğu üründe %10 ile %45 arasında indirimler yaptı. Bazı indirimler sonlanırken, pazartesiye kadar devam edecek ürünler hala alıcılarını bekliyor. Cep telefonu, beyaz eşya ürünlerine göz atmanızı, Efsane Cuma kampanyasından ihtiyacınız varsa bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Alışverişin Babası AliExpress!

Kuşkusuz dünya’da milyonlarca müşterisi olan bir firmadan Ali Express’den bahsediyoruz. Harika indirimler var! Genel itibariyle %60- %90 gibi müşteriyi memnun edecek indirimler bulunan bu platforma kesinlikle göz atmanızı öneririz. Elektronik ürünlerde de güzel inidirmler var ancak, bildiğiniz üzere yurt dışı üzerinden cep telefonu getirmek oldukça riskli. Vergisini ödeme zorunluluğunuz bulunmakta. Ancak küçük ebatlı, ürünleri rahatlıkla getirtebilirsiniz. Küçük ebatlı derken, hem görünüm hem de fiyat itibariyle vergilendirilmeden alışveriş yapabilirsiniz.

Bunun dışında yine özellikle bayanlar için giyim konusunda da güzel ürünler bulunuyor. Çanta, aksesuar ürünlerinde muazzam indirimler bulunuyor. Bu konuda bulunan firmalarının hem İOS hem de Android uygulamaları bulunmaktadır. İlgili market üzerinden erişebilirsiniz. Ali Ekspress Black Friday kampanyasını salı gününe kadar devam ettirecek. Şimdiden iyi ve keyifli alışverişler dileriz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here