Dünya nüfusunun son rakamlara göre, 7.142.538.918 olduğunu düşündüğümüzde, birazdan yazacaklarımız sizlere saçma gelebilir. Ancak öyle değil! Burçlara göre aşk yorumlama araştırmasını bir bayan birey olarak mutlaka yapmışınız dır. Dünya nüfusu ile bunun ne alakası var diyebilirsiniz ancak olaya o yönden değil, şimdi söyleyeceklerimizin yönünden bakmanızı öneririz. Öncelikle şunu bilmelisiniz ki, insan anatomisinin en önemli organı olan beyin, herkes de farklı çalışır.Farklı sinyaller gönderir. Sizin beğenmediğiniz bir erkeği, kardeşiniz, yakın arkadaşınız beğenebilir. Zevkler tartışılmaz deniliyor ya, işte o zevki göstermenizi sağlayan beyniniz,, doğal olarak düşüncelerinizdir. Bu yazımızda burçlara göre Aşk psikolojilerinden, hangi burçların size daha uygun olduğundan bahsedeceğiz.

Koç Burcunun Aşk Analizi

Koç burcuna sahip erkekler normal yaşamlarında çok rahat bireylerdir. Aslında onları korkulacak olaylarda bile korkmadıklarını, rahat olduklarını görebiliriz. Eğer aşık olurlarsa, aşık oldukları kişiyi elde etmeden rahatlamazlar. Onlar için bu durum zaferdir. Zafere ulaşmak için her şeyi yaparlar.

Boğa Burcu

Şuan anne rahminde duran bir bebek pozisyonuna geçin ve düşünün. Gerçekten evlenmek istiyor musunuz? Eğer cevabınız evet ise, boğa burçları evlilik için gayet ideal kişilerdir. Bu burçlar kolay kolay hata yapmazlar ve evlilik hayatlarında da gayet uyumlu bir çift olurlar.

İkizler Burcuna Dikkat

Aşk hayatında asla ötekileştirmek olmaz ancak bir ikizler burcu erkeğine dikkat etmek zorundasınız! Zira onların düşünceleri pamuk ipliğine bağlıdır. Duygularını çok belli etmek istemezler. Çok çabuk duygu değişikliği yaşayabilirler. Buda sizin başınıza bela açabilir.

Yengeç Burcunun Aşk ile İmtihanı

Fedakarlık sizin için ne kadar önemli? Eğer yuva kuracağınız ya da duygu paylaşımı yapacağınız kişinin fedakar olmasını istiyorsanız, o halde yapmanız gereken tercihinizi yengeç burcuna sahip kişilerden yapmak olacak.

Aslan Burcu

Gösteriş merakınız var mı? Eğer yoksa ve hayatınızda bulunan kişi Aslan burcu ise, durumunuz biraz sıkıntılı olabilir. Aslan burcuna sahip erkekler, deliler gibi aşık olmak isterler. Eşlerinin yanına yakışmasını isterler. Eğer hayatınıza aslan burcu birini alacaksanız, cömert olup ona meydan okumamalısınız. Gururunu kırmaktan uzak durmalısınız.

Bu yazımızda sizlere aşk psikolojisini yönlendiren beş burç hakkında bilgi verdik. Bir sonra ki yazımızda görüşmek üzere. Görüşlerinizi belirtmeyi lütfen unutmayınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here